WEBINAR na temat Wsparcia z ZUS w ramach Tarczy 6.0.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wspólnie z oddziałami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z województwa łódzkiego zapraszają  na bezpłatny WEBINAR na temat Wsparcia z ZUS w ramach Tarczy 6.0.
Podczas spotkania powiemy o:

    • Zwolnieniu z opłacania składek dla płatników z określonych branż na podstawie Tarczy antykryzysowej 6.0 – wnioski od 30 grudnia 2020 r.
    • Dodatkowym świadczeniu postojowym.

Jednorazowym dodatkowym świadczeniu postojowym dla osoby prowadzącej pozarolniczą działalność gospodarczą oraz  – wnioski od 30 grudnia 2020 r.
Jednorazowym dodatkowym świadczeniu postojowym dla osób wykonujących umowy cywilnoprawne – wnioski od 15 stycznia 2021 r. Zwolnieniu z obowiązku naliczania składek od umów cywilnoprawnych – wnioski od 1 stycznia 2021 r. i obowiązku  informowania ZUS o umowach o dzieło zawieranych od 1 stycznia 2021 r

Termin: 25 stycznia 2021 r. godzina 10:00
Jak dołączyć?
Udział w webinarze jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje jedynie wcześniejsza rejestracja. 
Link do rejestracji
Po zarejestrowaniu otrzymają Państwo wiadomość mailową (najpóźniej do 25 stycznia do g. 8.00) wraz z linkiem do pokoju webinarowego. 
W trakcie spotkania eksperci ZUS będą odpowiadać na Państwa pytania. W formularzu rejestracji na webinar prosimy o kierowanie pytań. Webinar zostanie przeprowadzony za pomocą platformy WEBEX MEETINGS. 

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *