Oświadczenie Starsoty Łaskiego ws. koronawirusa. W woj. łódzkim liczba zakażonych wzrosła do 39.

W łódzkim liczba zakażonych wirusem COVID-19 wzrosła do 39 (powiat rawski, poddębicki, łódzki wschodni, zgierski, tomaszowski, pabianicki, bełchatowski oraz Łódź). Obecnie 1511 osób zostało objętych kwarantanną, a 2112 nadzorem epidemiologicznym.

W powiecie łaskim jak poinformował Starosta Łaski Piotr Wołosz, na godz. 15:00, nie wykryto żadnego przypadku zarażenia koronawirusem. 

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook

Jedna myśl na temat “Oświadczenie Starsoty Łaskiego ws. koronawirusa. W woj. łódzkim liczba zakażonych wzrosła do 39.

  • 20 marca 2020 o 07:54
    Permalink

    Dopiero po powrocie do bazy dowiedzieli się, że osoba u której interweniowali objęta jest kwarantanną. ………A jak to się ma do wycinki drzew przy łaskim cmentarzu na ulicy ARMI KRAJOWEJ….czy to nie wirus na zielone??????? np. STAROSTWA ŁASK?????…….nie było zadnego zapytania do obywateli miasta……. i ludzie dostali odp. pustka i beton!……to ,że będa posadzone inne młode a……kto doczeka do rozmiarów tych drzew , które zostałe wyrżnięte???????…….To Dopiero WIRUS!!!!!!! Ktos w Starostwie odpowiedzialny jest za ZIELEŃ w tzw. POWIECIE…..az trudno to pisać……. to Pani T.WESOŁOWSKA…! ….b.przykre………………..!!!!!!! zakres obowiązów…..jako wice STAROSTY…. to nie
    oznacza brak punktu widzenia………Przykre!!!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *