Technologia 5G porównywalna z amerykańską bronią wojskową.

Naukowcy twierdzą, że technologia 5G będzie miała katastrofalne konsekwencje dla rasy ludzkiej i jest eksperymentem zdrowotnym. Po przeanalizowaniu tej technologii naukowcy stwierdzili, że 5G i broń nieśmiercionośna opracowana przez wojsko mają ze sobą wiele wspólnego.

Co to jest 5G?

To najnowszy system sieci bezprzewodowej, który firmy telekomunikacyjne chcą wdrożyć do obsługi komunikacji, aby umożliwić jeszcze szybsze pobieranie większej ilości danych w krótszym czasie. Sieć ta wykorzystuje pasma wyższych częstotliwości i ma za zadanie połączyć każdą rzecz materialną na Ziemi, a także samych ludzi, w jedną sieć obejmującą całą planetę. Zachęcająca dla użytkowników jest szybkość internetowych łączy. Zwolennicy tej technologii nie zastanawiają się nad kwestią zagrożenia zdrowia, bezpieczeństwa czy prywatności. Dla większości jest to jedynie modernizacja infrastruktury bezprzewodowej.  Program ma objąć całą kulę ziemską tzw. kocem elektromagnetycznym 5G.

Co ma wspólnego 5G z amerykańską bronią wojskową?

ADS – Active Denial System czyli Aktywny System Odmowy, który jest nieśmiercionośnym, ukierunkowanym na energię, przeciwczołgowym systemem uzbrojenia nalężącym do armii amerykańskiej. Ma za zadanie wystrzelenie wiązki fal o częstotliwości 95 GHZ w cel z bardzo dużą mocą. Tym celem jest człowiek. Każdy, kto wpadnie w wiązkę, poczuje gorąco. Skupiona wiązka uderzająca w cel, oddziaływane z maleńkimi cząstkami wody, wywołując niepokojące, ale nie niosiące śmierć uczucie dużego ciepła. Uczucie to ustaje gdy cel opuszcza wiązkę. Broń ta działa na tych samych falach na których ma działać sieć 5G.

Obecne sieci komórkowe oraz Wi-Fi polegają na mikrofalach wykorzystujących częstotlowość do 6 GHz w celu przesyłania danych oraz głosu. Aplikacje 5G będą wymagały odblokowania nowych pasm o wyższych zakresach częstotliwości powyżej 6 GHz, a nawet dochodzących do 100 GHz wykorzystując przy tym fale submilimetrowe i milimetrowe, które umożliwiają przesyłanie danych z bardzo dużą prędkością. Te z kolei będą wykorzystywały częstotliwości, które wykorzystuje amerykańska, wspomniana wcześniej broń ADS, wywołując przy tym odczucia spalania skóry.

Populacja pod kontrolą.

Firmy rozwijające swoje usługi, aby ściągać klientów i zarabiać pieniądze, nie cofną się przed użyciem niesprawdzonych produktów będących niebezpiecznych dla ludzkości (tak działają koncerny tytoniowe, szczepionki czy GMO).  Wyższy poziom dotyczy konstrukcji całkowitej sieci kontroli technologicznej, która będzie miała na celu zinterpretować to co człowiek myśli i czuje, a następnie zmienić w to co człowiek ma myśleć i czuć tak aby przejąć kontrolę nad naszymi działaniami. Krótko mówiąc – zaprogramować człowiek. Większość ludzi popierających wprowadzenie nowej sieci 5G, nie ma pojęcia o konsekwencjach ani o tym dokąd ta sprawa zmierza.

Istnieją już w dzisiejszych czasach możliwości, które pozwalają kontrolować częstotliwość ludzką i jego strukturę energetyczną. Wprowadzenie sieci 5G może doprowadzić do całkowitej kontroli nad człowiekiem, a wtedy będziemy już blisko całkowitego niewolnictwa.
Foto: mlodytechnik.pl

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *