Nasza piękna Polka Karolina Pisarek w rankingu Najpiękniejszych Twarzy Świata 2019!

Karolina Pisarek znalazła się w gronie 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata czyli na liście osób opublikowanych przez firmę TC Candler w porozumieniu z niezależnymi krytykami. Nasza piękna Polka uplasowała się na 50 miejscu. To już drugi raz, kiedy TC Lander doceniło urodę naszej modelki, bowiem w roku 2018 zajęła 91 miejsce. Na liście światowego plebiscytu jest wiele sławnych gwiazd takich jak m.in. Natalie Portman, Ariana Grande, Selena Gomez.

W tym roku zwyciężczynią rankingu została piosenkarka, tancerka i modelka pochodząca z Tajwanu – Chou Tzu-yu.

Na fotografii: Chou Tzu-yu

Karolina na swoim Instagramie wyraziła radość z możliwości reprezentowania Polski:
„Taaak! to ogromny honor znaleźć się na 50 w rankingu najpiękniejszych twarzy świata ❤️ Cieszę się, że mogę reprezentować Polskę! Dziękuję wszystkim za wsparcie!”

Karolina Pisarek karierę modelingową rozpoczęła od programu Top Model. W piątej edycji tego programu znalazła się w finale. Pomimo, że nie otrzymała wtedy nagrody głównej, to jej kariera nabrała niesamowitego tempa. W social mediach śledzi ją blisko milion fanów i może się pochwalić kampaniami wartymi ponad milion złotych. Zaraz po zdanej maturze modelka wyjechała za granicę. Kontrakty, które podpisała w Grecji, Japonii czy nawet w Chinach przyczyniły się do takich sesji w takich magazynach jak „Elle”, „Harper’s Bazaar”, czy „Vogue”.

Na fotografii: Karolina Pisarek

Karolina odnosi coraz więcej sukcesów w branży i jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek!

Foto: Instagram

 

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *