Na spotkaniu świąteczno – noworocznym wręczono Różę Przedsiębiorczości za 2019 rok. (Galeria, Wideo)

Nagrody burmistrza Łasku – Róże Przedsiębiorczości za rok 2019 zostały wręczone po raz piaty na spotkaniu świąteczno – noworocznym, który odbył się 7 stycznia br. w  Łaskim Domu Kultury. Głównym celem nagród jest promocja gminy Łask. W tym roku w kategorii usługi nagroda powędrowała do właścicieli Retro Cafe, Państwa Anety i Tomasza Hajdukiewiczów. W kategorii handel nagrodę otrzymali Małgorzata i Krzysztof Piotrowscy, właściciele Domu Chleba, natomiast w kategorii produkcja gmina uhonorowała Firmę Produkcyjno – Handlową LECH, Pana Marcina Kowalczyka.

W tym roku zostały również wręczone nagrody w dziedzinie sportu, które powędrowały utytułowanych sportowców z gminy Łask. Nagrody odebrały Katarzyna Kociołek, reprezentantka Polski w siatkówce plażowej, Malwiny Smarzek – Godek, również reprezentantki Polski w siatkówce. Nagrodę w imieniu naszej siatkarki odebrała mama – Benita Smarzek. Trzecią nagrodę odebrała Karolina Kubiak- mistrzyni karate oraz kickboxingu.

Podziękowania za działalność i promocję gminy otrzymał Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie z prezesem klubu na czele Pawłem Cichym. Prezes klubu wręczył podziękowania firmom oraz osobom, które od wielu lat wspomagają imprezy organizowane przez Jastrzębie Łaskie.

Przed poczęstunkiem przygotowanym przez nagrodzoną w tym dniu restaurację Retro Cafe, zgromadzeni wysłuchali koncertu w wykonaniu wrocławskiego zespołu Duo Gawlici oraz sopranistki Doroty Drożdżewskiej.

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *