Mikołajkowy Turniej UMKS Korab Łask rocznika 2012/13 (GALERIA)

W dniu 7 grudnia, wyjątkowo w hali sportowej w Buczku odbył się Mikołajkowy turniej piłkarski organizowany przez UMKS Korab Łask. Do udziału w turnieju zostały zaproszone zespoły: Warty Sieradz dwie drużyny, Pogoni Zduńska Wola, MUKP Dąbrowa Górnicza, Hattrick Bełchatów, Soccer Bełchatów i gospodarz UMKS Korab Łask, który wystawił również dwie drużyny. Rywalizacja została ustalona na zasadzie każdy z każdym 1 × 14 minut, a że grano na dwóch boiskach jednocześnie to zawodnicy praktycznie nie mieli chwili odpoczynku, a jak wiemy, żaden trening nie zastąpi prawdziwej rywalizacji na boisku. Takiej właśnie, jakiej wczoraj, byliśmy świadkami.

Podczas całego turnieju odbyło się łącznie 56 spotkań, które przyniosły wiele emocji, doskonałych akcji piłkarskich i wspaniałych bramek. Wszystkie mecze były zacięte, toczone w szybkim tempie i było pewne, że każdy zawodnik pragnie zwycięstwa swojego zespołu. Nie zabrakło uśmiechu na twarzach małych piłkarzy, ale widoczne były także łzy, krew i sportowa złość. Oprócz meczów piłkarskich organizatorzy zapewnili szereg dodatkowych atrakcji: zorganizowana była loteria, w której obecni na turnieju wygrywali ciekawe fanty, można było także napić się pysznej kawy i zjeść słodkie ciastko (Tutaj należą się mega podziękowania dla rodziców a szczególnie dla mam naszych małych zawodników za organizację na wysokim, najwyższym! poziomie). Każdy z grających (dziewczynek i chłopców) oraz trenerów
otrzymał pamiątkowy medal, puchar, a także słodką niespodziankę jak przystało na turniej mikołajkowy. Wszystkie zespoły wzięły też udział w innej rywalizacji a właściwie zabawie w której trzeba było namalować piłkarskiego świętego mikołaja.  Wszystkie prace zostały ocenione wysoko i zrobiły ogromne wrażenie na oceniających je rodzicach.

Dodatkową atrakcją dla dzieci była wizyta zawodnika I-ligowego GKS Bełchatów, Pawła Golańskiego pochodzącego z Łasku, który pogratulował zawodnikom i zawiesił medale na szyjach wszystkich uczestników turnieju. Wygranymi są wszyscy zawodnicy i drużyny, i tak też zostało to ogłoszone w końcowym komunikacie zawodów. Zostało to przyjęte z aprobatą i zadowoleniem wszystkich bo nie miejsca pierwsze, drugie, czy ósme były tutaj najważniejsze!

Drużyny  gospodarzy reprezentowali:

UMKS Korab I, białe koszulki:

Aleksandra Szymczak, Julia Siekacz, Mikołaj Preś, Adam Kacała, Filip Lewera Tobiasz Parada (bramkarz), Franciszek Baranowicz, Mikołaj Mencel.

UMKS Korab II, czerwone koszulki:

Krzysztof Walerianowicz, Wojciech Walerianowicz, Tymon Szweryn (bramkarz), Tymon Sosnowski, Alan Komuński, Aleksander Przybylski Ksawery Krawczyk, Mikołaj Adamiak, Wojciech Zawadzki.

 

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *