Co  zrobić, aby Sławek Akimow uwierzył w Świętego Mikołaja? Wystarczy złotówka!

Niespełna miesiąc temu portal Infolask.pl udostępnił link do „zrzutki” na zakup roweru ręcznego  (handbike) dla poszkodowanego w wypadku Sławka Akimowa. Kwota jaką musimy zebrać, aby spełnić marzenia Sławka to 25.000 złotych. Do dnia dzisiejszego dzięki darczyńcom i ludziom dobrej woli udało się zgromadzić kwotę ponad 8 tysięcy złotych i do pełni szczęścia brakuje 16 tysięcy 944 złotych. Co prawda do końca zbiórki pozostało jeszcze 49 dni (do początku stycznia 2020), ale w bardzo prosty sposób możemy sprawić Sławkowi prezent świąteczny.

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało czterdzieści dni. Gdyby do tego czasu udało się zebrać brakującą kwotę, Sławek nie miałby innego wyjścia, jak uwierzyć w Świętego Mikołaja.

Aby tak się stało, dokonaliśmy obliczeń, które okazały się prostsze niż wyliczenie matematycznych szans na awans reprezentacji Polski, po porażce z Senegalem i Kolumbią  podczas MŚ 2018. Przedstawiamy je poniżej:

Mieszkańcy gminy Łask w wieku produkcyjnym = około 17.200

Brakująca kwota = 16.944 zł

16.944 zł : 17.200 mieszkańców = 99 groszy na mieszkańca w wieku produkcyjnym.

Matematyka nie kłamie, więc zachęcamy wszystkich do wrzucenia „złotówy” do skarbonki Sławka i udostępnieniu linku ZRZUTA DLA SŁAWKA!

R.S

 

 

 

 

 

 

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *