Zwycięstwo Łaskovii z AZS-em

W środę siatkarki Łaskovii w siódmej kolejce II ligi kobiet pokonały na własnym parkiecie AZS LSW Warszawa 3:1. Pierwszy i drugi set zdecydowanie pod dyktando miejscowych siatkarek, które w każdym elemencie gry były zdecydowanie lepsze od przyjezdnych. Łaskowianki kontrolowały przebieg tych partii zwyciężając do 21 i 15. W trzecim secie dość szybko miejscowe zdobyły przewagę 5 punktów.

Spowodowało to uśpienie w szeregach trenera Lipowskiego, które zbyt wcześnie uwierzyły w szybkie i łatwe zwycięstwo. Efektem były proste błędy, po których warszawianki odrobiły straty i wyszły na 2 punktowe prowadzenie. Szybko na to wszystko reagował Bogdan Lipowski biorąc czas dla swojego zespołu, aby wybić z rytmu rywalki.  Niestety końcówka seta należała do AZSu, który ostatecznie wygrał trzecią partię do 22. W czwartej partii ponownie nasze siatkarki narzuciły swój styl gry i wygrały do 20 a cały mecz 3:1

Łaskovia: Natalia Ślażyńska, Paulina Krześlak, Wiktoria Kubryn, Dominika Skoneczna, Marta Dąbrowska, Nina Chojnacka, Ada Filipowicz, Linda Świątczak, Karolina Rejmończyk oraz Daria Kaczmarek.

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *