Przegrały, ale pokazały charakter.

W piątej kolejce II Ligi kobiet Łaskovia przegrała na własnym parkiecie z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 1:3.
W pierwszym secie niespodziewanie nasze siatkarki wyszły na 5-6 punktowe prowadzenie. Co prawda rywalki w decydującej fazie seta odrobiły straty zbliżając się na 1 punkt, ale końcówka seta to popisowa gra naszych dziewcząt. Ostatecznie Łaskovia wygrała 25:21.

Kolejne sety to wyrównana walka, w której każda z drużyn mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Ostatecznie łaskowianki musiały uznać wyższość bardziej doświadczonych siatkarek z Nowego Dworu i ostatecznie uległy w całym meczu 1:3.

Pomimo porażki, kibice zgromadzeni w Hali Powiatowej przy ulicy Warszawskiej, obejrzeli bardzo dobry mecz, w którym nasze siatkarki pokazały charakter i wolę walki do końca. Brakło jedynie odrobinę szczęścia w końcówkach setów. Porażka w takim stylu ujmy na pewno naszej drużynie nie przynosi. Brawa dla całej ekipy za dzisiejszą postawę!

Łaskovia zagrała w składzie: Natalia Ślażyńska, Paulina Krześlak, Nina Chojnacka, Maja Malczewska, Oliwia Kubryn, Wiktoria Kubryn, Ada Filipowicz, Marta Dąbrowska, Dominika Skoneczna, Karolina Rejmończyk, Linda Świątczak Daria Kaczmarek.

Sztab szkoleniowy: Bogdan Lipowski, Krzysztof Filipowicz