Zrzutka dla Sławka – spełniamy marzenia!

Właśnie minęło 5 lat od tragicznego w skutkach wypadku rowerowego Sławka Akimowa, którego skutkiem jest całkowite przerwanie rdzenia kręgowego na poziomie szyjnym i porażenie czterokończynowe. 
Mimo tego Sławek się nie poddaje i robi wielkie postępy, niestety rehabilitacja, sprzęt oraz turnusy rehabilitacyjne pochłaniają coraz większe środki pieniężne.

Sławek marzy o kupnie roweru ręcznego tzw. Handbike, który w wielkim stopniu pomógłby mu w przemieszczaniu się, jak również byłby pewną formą rehabilitacji.

„Wszyscy razem możemy zmienić wszystko, możemy spełniać marzenia swoje i innych, ratować życia, innym ulżyć w cierpieniu czy zapewnić leczenie bądź rehabilitację. Czasami warto się z tym zmierzyć, spojrzeć głęboko w swoje wnętrze, zatrzymać się, przebudować swoje wartości. Myślę że każdy może wynieść z takiego działania coś pozytywnego dla siebie, poczuć się lepszym, szlachetniejszym. Ja do nie dawna też byłem sprawnym i wesołym człowiekiem.”

Kto ma ochotę pomóc Sławkowi i spełnić jego marzenie? Zapraszamy do udziału w zrzutce i udostępnienie znajomym: https://zrzutka.pl/ymuyvd
Z góry wielkie dzięki za każdy grosz !

 

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *