Strefa RozwoYou na półmetku. Złożono ponad 130 wniosków.

Mobilne centrum ŁSSE dotarło do półmetka trasy po województwie łódzkim.
Do tej pory na pomoc doradców z Regio Strefy mogli liczyć przedsiębiorcy z 10 miast. Kamper wyruszył z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, aby dotrzeć do Brzezin, Zgierza, Ozorkowa, Ksawerowa, Pabianic, Zadzimia, Łasku, Piotrkowa Trybunalskiego, Wielunia, Bełchatowa i Radomska.  Zainteresowanie dofinansowaniami  było duże i nic dziwnego, bo w ramach projektu można otrzymać do 80% dofinansowania na usługi rozwojowe. Przedsiębiorcy ze wskazanych regionów złożyli ponad 130 wniosków. Najwięcej zainteresowanych było w powiecie piotrkowskim, gdzie aplikowało ponad 30 firm.

Doradcy ze Strefy RozwoYou 2 odwiedzają miasta naszego województwa, by informować o możliwościach dofinansowań na usługi szkoleniowe czy studia podyplomowe. Pomagają wypełniać wnioski i dobrać odpowiednie szkolenia. Jest to niepowtarzalna okazja, aby blisko siedziby swojej firmy dowiedzieć się jak najwięcej o możliwościach płynących z dotacji unijnych. Dlatego warto odwiedzić nasze mobilne biuro i skorzystać z konsultacji- zachęca przedsiębiorców Marek Michalik Prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Strefa RozwoYou 2 to kolejna odsłona projektu bonowego realizowanego przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną. W poprzedniej edycji do przedsiębiorców trafiły 24 000 000 złotych, co pozwoliło na podniesienie kompetencji pond 6000 pracowników z naszego regionu. W tej edycji na MŚP z województwa łódzkiego czekają ponad 33 000 000 zł.

Źródło: ŁSSE

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *