„Dycha po Sieradzku”, czyli wielkie pomarańczowe bieganie.

Jedni zbierają znaczki lub kolekcjonują monety, drudzy aktywnie po swoich osiedlach łapią Pokemony, inni zaś wolny czas spędzają przeżywając losy bohaterów „Trudnych spraw” lub wczuwają się w role uczestników „Pamiętników z wakacji”.

Istnieje jednak sieradzka grupa „Rajsport Active”, która nawet na moment nie  usiedzi w miejscu. Jeszcze nie tak dawno, bo 7 lipca br. odbył się Pomarańczowy Dzień Sportu w Sieradzu, a już 14 września ponownie na ulicach miasta pojawią się miłośnicy biegania. Tym razem zmierzą się na dystansie 10 km. Dla wszystkich chętnych i odważnych, lubiących sportową rywalizację, Rajsport Active uruchomił zapisy na bieg „Dycha po Sieradzku”.

Zapisu można dokonać na stronie organizatora http://rajsportactive.pl/zapisy do 9 września 2019 roku. Osobiście będzie można się zapisać w biurze zawodów w dniu biegu , ale tylko w przypadku gdy pozostaną wolne miejsca. Na dzień dzisiejszy zgłosiło się 213 osób do biegu głównego oraz 43 do biegu rodzinnego. A więc, do odważnych świat należy!

Regulamin biegu oraz trasa do pobrania ze strony Rajsport Active.

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *