Grzegorz Wojciechowski zrezygnował z funkcji Wicemarszałka Województwa Łódzkiego.

Grzegorz Wojciechowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji Wicemarszałka Województwa Łódzkiego. Radni Sejmiku na X sesji przyjęli jego rezygnację.

Jak poinformował na swoim profilu decyzja została podyktowana względami osobistymi.

Szanowni Państwo,
stojąc w odpowiedzialności przed moimi wyborcami, chcę Wam przekazać informację, że złożyłem rezygnację z urzędu Wicemarszałka Województwa Łódzkiego. Decyzja ta została podyktowana względami osobistymi. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za oddane głosy w wyborach samorządowych, za współpracę, wsparcie i wiarę w moje działania. 
Drodzy przyjaciele, w nadchodzących wyborach parlamentarnych będę startował do Sejmu RP. Proszę o obdarzenie mnie zaufaniem, któr
ego nie zawiodę. W Sejmie ważą się losy naszej ojczyzny i z tego powodu chcę pomóc swoją pracą Rządowi Prawa i Sprawiedliwości w dalszym ciągu polepszać byt naszych rodaków, oczywiście nie zapominając o Naszej Małej Ojczyźnie. Liczę na Państwa wsparcie i głosy” – Grzegorz Wojciechowski.

Były już Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Wojciechowski wystartuje w wyborach parlamentarnych z okręgu 10 (piotrkowski) z pozycji nr 2. W wyborach do sejmiku województwa kandydat uzyskał ponad 28 tysięcy głosów.

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *