Tęcza Brodnia i MKS Zduńska Wola w drugiej rundzie Pucharu Polski

W niedzielę 4 sierpnia 2019 roku rozegrano I rundę Pucharu Polski. Bez problemów awansowali zawodnicy Tęczy Brodni, prowadzeni przez Pawła Nowaka, pokonali na boisku w Bałuczu miejscowy LUKS 6:1. Więcej emocji było w meczu MKS z Widawią Widawa, gdzie do przerwy wynik był remisowy. Po przerwie to zawodnicy z Widawy mogli wyjść na prowadzenie, ale nie wykorzystali rzutu karnego. Pomimo odejścia kilku czołowych zawodników z MKS (Jaszczak, Kaźmierczak, Kubiak, Sztankiewicz), to goście zdołali strzelić zwycięską bramkę na wagę awansu do II rundy PP. Zespół ze Zduńskiej Woli zasilili dwaj młodzi piłkarze grający w ubiegłym sezonie w barwach MULKS Łask: Jakub Piechulski i Borys Szylberg.

Drugą rundę PP zaplanowano na 10 – 11 sierpnia br.