Wyłoniono zwycięzców w Wakacyjnej Lidze Siatkówki Plażowej.

W miniony weekend na łaskim kąpielisku zakończono tegoroczną rywalizację Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej. W sobotę finały rozegrali mężczyźni, w których triumfowali Konrad Pałyga i Krystian Kaczmarski. W finale pokonali w tie-breaku, dwójkę Dawid Zając i Michał Sendalski. Brąz powędrował w tym roku do Adama Łosia i Pawła Pełki, którzy w decydującym starciu zwyciężyli z Antonim Piotrowskim i Olgierdem Strzelczykiem.
Najlepszym zawodnikiem w tegorocznej edycji Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej został wybrany Łukasz Szremski, drugi był Jan Kozłowski, a trzeci Dawid Szenrok.

W niedzielę do finałów przystąpiły kobiety. Mimo wysokiej temperatury i prażącego słońca, widać było że każda z ekip będzie walczyła do ostatniej piłki. Złoto obronił duet Jaonna Rejno i Paulina Sobolewska, które pokonały w finale Karolinę Rogalę i Martynę Witkowską. W walce o brąz Aleksandra Mielczarek – Błońska i Paulina Rynkowska musiały uznać wyższość duetu Kariny Marczyńskiej i Magdy Pawlak, które stanęły na najniższym stopniu podium.


Wręczono również nagrody zawodniczkom, które przez cały cykl rozgrywek uzbierały najwięcej punktów rankingowych. Zwyciężyła Agnieszka Krawczyk, drugie miejsce zajęła Martyna Witkowska, a trzecie miejsce przypadło Karinie Marczyńskiej. Dalsze miejsca zajęły kolejno: Aleksandra Mielczarek – Błońska, Paulina Rynkowska i Karolina Rogala.

Duety mężczyzn i kobiet zostały nagrodzone medalami oraz pucharami. Najlepszym wręczono również statuetki. Ponadto Panie uczestniczące w turnieju finałowym otrzymały pamiątkowe koszulki. Nagrody zostały ufundowane przez Gminę Łask.

Na kolejne, plażowe siatkarskie emocje na łaskim kąpielisku musimy zaczekać do następnego roku.

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *