Grażyna Błęcka – Kolska otrzymała medal „Zasłużony dla miasta Łask”.

Podczas drugiego dnia 7. Festiwalu Róż, aktorka Grażyna Błęcka – Kolska została uhonorowana przyznanym przez Radę Miejską medalem „Zasłużony dla miasta Łask”. Wyróżnienie w imieniu wszystkich radnych miejskich wręczył Przewodniczący Rady Miejskiej w Łasku. Podczas wręczania wyróżnienia Przewodniczący podkreślił:

– Jest nam niezmiernie miło, że jest Pani mieszkanką naszego miasta i najlepszą jego ambasadorką, najbardziej znaną łaskowianką. Oklasków za mało, by oddać Pani szacunek i uznanie, a my radni Rady Miejskiej w Łasku, pragniemy uhonorować Panią medalem „Zasłużony dla miasta Łask”. Pragniemy, by Łask pozostał Pani małą Ojczyzną – podsumował Robert Bartosik.

Po wręczeniu medalu okolicznościowego, aktorka nie kryła łez.

– To jest moja wielka pasja i cieszę się, że uprawiam taki zawód, który stwarza możliwość wzruszania państwa, widzów. Bo to widzowie są najważniejsi – skwitowała Grażyna Błęcka – Kolska.

Aktorka podkreśliła również, że jest dumna ze swojego pochodzenia, że wszystko właśnie zaczęło się tutaj w Łasku. Żałowała tylko, że nie ma obok jej najbliższych, którym zawdzięcza to, kim dzisiaj jest.

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *