Grażyna Błęcka – Kolska otrzymała medal „Zasłużony dla miasta Łask”.

Podczas drugiego dnia 7. Festiwalu Róż, aktorka Grażyna Błęcka – Kolska została uhonorowana przyznanym przez Radę Miejską medalem „Zasłużony dla miasta Łask”. Wyróżnienie w imieniu wszystkich radnych miejskich wręczył Przewodniczący Rady Miejskiej w Łasku. Podczas wręczania wyróżnienia Przewodniczący podkreślił:

– Jest nam niezmiernie miło, że jest Pani mieszkanką naszego miasta i najlepszą jego ambasadorką, najbardziej znaną łaskowianką. Oklasków za mało, by oddać Pani szacunek i uznanie, a my radni Rady Miejskiej w Łasku, pragniemy uhonorować Panią medalem „Zasłużony dla miasta Łask”. Pragniemy, by Łask pozostał Pani małą Ojczyzną – podsumował Robert Bartosik.

Po wręczeniu medalu okolicznościowego, aktorka nie kryła łez.

– To jest moja wielka pasja i cieszę się, że uprawiam taki zawód, który stwarza możliwość wzruszania państwa, widzów. Bo to widzowie są najważniejsi – skwitowała Grażyna Błęcka – Kolska.

Aktorka podkreśliła również, że jest dumna ze swojego pochodzenia, że wszystko właśnie zaczęło się tutaj w Łasku. Żałowała tylko, że nie ma obok jej najbliższych, którym zawdzięcza to, kim dzisiaj jest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *