Piłkarski weekend Korabia

W niedzielę podopieczni Trenerów Wiesława Siębora i Jakuba Bednarka rozegrali piąty sparing, tym razem przeciwnik z tej samej ligi, czyli Pogoń Zduńska Wola II. Mecz zaczęli lepiej goście i już po 10 minutach prowadzili 0:2. Jednak Gospodarze nie złożyli broni i wynik do przerwy to 4:3 dla Korabiaków. Druga połowa to zmiany w drużynach i ustawieniach, mecz już tak nie obfitował w bramki, w drugiej połowie więcej nie dokładności, sporo nie wykorzystanych szans i mecz kończy się wynikiem 5:5, lecz bramek mogło paść jeszcze więcej.

UMKS KORAB Łask : POGOŃ Zduńska Wola II 5 – 5
Bramki: Kmiecik, Stępień, Malinowski

Drużyna UMKS Korab Łask po pięciu rozegranych sparingach zanotowała dwa zwycięstwa jeden remis oraz dwie porażki.
Tym czasem nie zwalniamy tempa i przygotowujemy się na kolejne spotkania

Trenerzy Wiesław Siębor /Tomasz Matysiak
Drużyna rocznika 2007udała się do Krakowa na dwa mecze pierwszy z Cracovią drugi z Garbarnią niestety udało się zagrać tylko jeden mecz, drugi mecz z Garbarnia został odwołany ze względu na spotkanie towarzyskie pierwszej drużyny Garbarni.

Cracovia Kraków : UMKS KORAB Łask 5:2
Bramki: Bugała  x2,

Ekipa rocznik 2010, prowadzona przez Welsama Macedo i Bartosz Nebelskiego rozegrała dwa sparingi w sobotę oraz niedzielę. Przeciwnikami UMKSu były zespoły Pogoń Zduńska Wola oraz Diament Zduńska Wola.
Mecze te dają kolejną porcję emocji sportowych oraz materiał do analizy.

Rocznik 2012/2013
Drużyna Jakuba Bednarka rozegrała sparing z Soccer Bełchatów. Zawodnicy walczyli na boisku jak równy równym. W meczu widzieliśmy wiele pojedynków 1×1, to co w tym wieku jest najważniejsze, oglądaliśmy wiele bramek i wynosimy kolejną cenną lekcję do dalszej nauki i treningów. Mecz można zaliczyć do tych udanych i wartościowych.