Remont targowiska w Kolumnie

Podczas sesji nadzwyczajnej radni przegłosowali zmianę w budżecie i dodatkowe pieniądze trafią na inwestycję w Kolumnie. Było to spowodowane ofertami w przetargu, które przewyższały całość planowanej inwestycji, której wartość to około 1,35 mln złotych. Do najtańszej brakowało 35 tysięcy złotych.

Prace, które mają się zakończyć do czerwca przewidują m.in. montaż 14 stołów handlowych, wydzielenie miejsc parkingowych, wykonanie części zadaszenia, budowa oświetlenia, wodociągów oraz kanalizacji. Ponadto mają pojawić się ławki i kosze na śmieci.

Źródło: Klub ZPŁ

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook

Jedna myśl na temat “Remont targowiska w Kolumnie

  • 23 czerwca 2019 o 21:52
    Permalink

    Bardzo mnie interesuje kto tak pięknie zarządza w Łasku. W Kolumnie mamy 2 stacje z rowerami ale ścieżek rowerowych ani jednej, że nie wspomnę już o chodniku. Jak nie ma ktoś samochodu to powinien chyba fruwać. Kolumna jest piękną dzielnicą Łasku i mogłaby przynosić miastu dochody ale nie mamy osoby, która miałaby pomysł na to. Spacery ulicą Spacerową są bardzo „przyjemne” i oczywiście „bezpieczne” w towarzystwie samochodów. Tylko „chwalić” tę naszą władzę.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *