Korab Łask uległ Rębieskim

W niedzielę, 24 lutego drużyna UMKS Korab Łask rozegrała spotkanie kontrolne z LZS Rębieskie. Pomimo różnicy dzielącej obydwa zespoły klasy rozgrywkowej łaskowianie postawili twarde warunki rywalom.

Do przerwy pomimo dobrych okazji z jednej jak i drugiej strony wynik pozostawał bezbramkowy. W drugiej części spotkania drużyna LZS-u przeprowadziła dwie dobre akcje i w przeciągu 5 minut wyszła na prowadzenie 2:0 (bramki w 55′ i 60′). Korab Łask nie dawał za wygrana i szybko zdobył bramkę kontaktową za sprawą Kucharskiego w 70 minucie.

Pomimo dogodnych sytuacji dla obydwu drużyn wynik do końca nie uległ zmianie.

UMKS Korab Łask – LZS Rębieskie 1:2 (0:0)

Skład UMKS Korab Łask: Testowany Br – Dudziński, Bednarek, Testowany, Testowany, Dobroszek, Stępień, Malinowski, Duliniec, Testowany, Kucharski, zmiany Nagrodzki, Prus, Testowany Br