Komisje Rady Miejskiej – czyli z czym do kogo?

Komisja Gospodarki, Finansów i Budżetu:

1) Wojciech Madej – Przewodniczący Komisji;
2) Krystyna Politańska – Zastępca Przewodniczącego Komisji;
3) Robert Bartosik – Członek Komisji;
4) Stanisław Bordowicz – Członek Komisji;
5) Stanisław Kołodziejski – Członek Komisji;
6) Andrzej Mara – Członek Komisji;
7) Rafał Mencel – Członek Komisji;
8) Grzegorz Rosiak – Członek Komisji.
 

Komisja Oświaty i Kultury:

1) Włodzimierz Nowicki – Przewodniczący Komisji;
2) Agnieszka Łukaszewska – Zastępca Przewodniczącego Komisji;
3) Monika Mrowińska – Członek Komisji;
4) Przemysław Urban – Członek Komisji.
 

Komisja Porządku Publicznego:

1) Rafał Mencel – Przewodniczący Komisji;
2) Tadeusz Starzyński – Zastępca Przewodniczącego Komisji;
3) Przemysław Urban – Członek Komisji.
 

Komisja Sportu, Zdrowia i Opieki Społecznej

1) Andrzej Mara  – Przewodniczący Komisji;
2) Rafał Szymczyk – Zastępca Przewodniczącego Komisji;
3) Sylwester Florczak – Członek Komisji;
4) Stanisław Kołodziejski – Członek Komisji.
 

Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska

1) Zbigniew Sowała – Przewodniczący Komisji;
2) Przemysław Sadziński – Zastępca Przewodniczącego Komisji;
3) Stanisław Bordowicz – Członek Komisji;
4) Grzegorz Groblewski – Członek Komisji;
5) Aleksandra Kolasa – Członek Komisji;
6) Józef Rychlik – Członek Komisji;
7) Tadeusz Starzyński – Członek Komisji.
 

Komisja Rewizyjna

1) Józef Rychlik –  Przewodniczący Komisji;
2) Grzegorz Groblewski – Zastępca Przewodniczącego Komisji;
3) Aleksandra Kolasa – Członek Komisji;
4) Wojciech Madej – Członek Komisji;
5) Krystyna Politańska – Członek Komisji.
 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

1) Grzegorz Rosiak –  Przewodniczący Komisji;
2) Aleksandra Kolasa – Zastępca Przewodniczącego Komisji;
3) Monika Mrowińska – Członek Komisji;
4) Przemysław Sadziński – Członek Komisji;
5) Rafał Szymczyk – Członek Komisji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *