Toksyczna szczepionka nadal w obrocie!

Prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie nie zgłoszenia ciężkiego niepożądanego odczynu poszczepiennego oraz nie wstrzymania serii szczepionki, która nadal jest podawana kolejnym dzieciom.

7-miesięczny chłopiec w ciężkim stanie trafił do szpitala w Warszawie. Kilka dni wcześniej został zaszczepiony przeciw pneumokokom szczepionką Synflorix nr serii ASPNB005AE. Dziś walczy o życie.

Do 18 lutego 2019 r. do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia o szczepieniach STOP NOP zgłoszono ponad 100 przypadków NOP (niepożądanych odczynów poszczepiennych), w tym:
1 x śmierć
1 x zapalenie mózgu
20 x hospitalizacji
13 x drgawki
9 x wymioty
20 x trudności z oddychaniem, bezdechy
22 x wysypka / pokrzywka
9 x biegunka i wymioty
8 x problemy z napięciem mięśniowym
i inne…

Stowarzyszenie prosi o kontakt rodziców, których dzieci miały podaną szczepionkę SYNFLORIX seria ASPNB005AE, a po podaniu zauważyli podobne objawy niepożądane.

Informacje można zgłaszać na adres e-mail: stopnop@gmail.com

Podczas posiedzenia parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Szczepień padło pytanie do Głównego Inspektora Farmaceutycznego, dlaczego szczepionka jest nadal w obrocie i szczepi się nią dzieci. Nadal nie uzyskaliśmy jako obywatele na to odpowiedzi. Możecie Państwo zobaczyć sami, link do posiedzenia:

Najbardziej bulwersujące jest to, że poszkodowanych jest wiele dzieci, a media głównego nurtu milczą o całej sprawie.

Foto i źródło; StopNop

6 myśli na temat “Toksyczna szczepionka nadal w obrocie!

 • 1 marca 2019 o 00:31
  Permalink

  Brawo za realizację misji informowania społeczeństwa o sprawach dla niego niezwykle istotnych takich jak życie i zdrowie. Nie to co media głównego „scieku” tzw agencje reklamowe

  Odpowiedz
 • 2 marca 2019 o 07:58
  Permalink

  Nie bez powodu media milczą. Wycofanie szczepionki liczy się z ogromnymi stratami dla big farmy. Szkoda tylko, że dzieje się to kosztem najmłodszych, którzy w dalszym ciągu przyjmują te i inne szczepionki zawierające masę zanieczyszczeń i trujących związków. Ile jeszcze dzieci musi ucierpić, by społeczeństwo otworzyło oczy?

  Odpowiedz
 • 2 marca 2019 o 08:01
  Permalink

  Podobno to najbezpieczniejsze preparaty, a tak na prawdę nikt w Polsce nie posiada badań na potwierdzenie tej tezy. Wreszcie powinien się tym ktoś zainteresować, a y to co jest podawane dzieciom było bezpieczne dla ich zdrowia i życia, skoro państwo przymusza do tego

  Odpowiedz
 • 2 marca 2019 o 10:55
  Permalink

  Dziekuje, ze informujecie rodzicow o niebezpieczenstwie, zanim rodzice zaszczepia powinni sprawdzic numer I serie szczepienia. Wiele tez mowi sie o przeterminowanych szczepionkach, na termin przydatnosci do uzytku tez rodzic powinien zwrocic uwage. Pozdrawiam!

  Odpowiedz
 • 2 marca 2019 o 11:10
  Permalink

  Biznes się kręci a zdrowie dzieci jest mało ważne. Rodzice później zostają ze wszystkim sami ,Państwo Polskie nie pomaga . Powinny być bezpieczne szczepionki i pojedyncze i nie taka ilość szczepień dla tych co chcą szczepić a dla tych co nie chcą szczepić powinien być wolny i nie przymuszony wybór.

  Odpowiedz
 • 3 marca 2019 o 11:52
  Permalink

  Brawo za odwage, bo inne media milczą… niestety w takim kraju przyszlo nam żyć.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *